חדשות ועדכונים

עו"ד אלון זילברשץ ז"ל

בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית. עו"ד עצמאי משנת 1981.

מומחה לדיני עבודה וביטוח פנסיוני. יועץ משפטי של חברות ביטוח בתחום ביטוח חיים, קרנות פנסיה וקופות גמל. יועץ משפטי של איגוד קרנות הפנסיה. מומחה בנושא מיסוי, הקמה וניהול של קופות גמל וקרנות פנסיה. מטפל ביישום חקיקת בכר בגופים מוסדיים, ובשינויים הנדרשים על פי החקיקה החדשה בייעוץ ושיווק פנסיוני.

יו"ר ועדת העבודה והפנסיה בלהב – לשכת ארגוני העצמאים. חבר מועצת המוסד לביטוח לאומי, וחבר ועדת התקנות של המועצה. חבר בפורום דיני עבודה וועדת ביטוח לאומי של לשכת עורכי הדין; חבר המועצה ליחסי עבודה וחבר הוועדה המייעצת לשר התמ"ת בנושא צווי הרחבה.
חבר ועדת העבודה של לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים ומייצגה בפורומים שונים, בין היתר היה פעיל בניסוח ההסכם הקיבוצי, שהורחב בצו, בדבר ביטוח פנסיוני מקיף במשק, והסכם קיבוצי כללי בענין שימוש העובד במחשב במקום העבודה; פעיל במועצה הכלכלית חברתית - ישראל; חבר בועדות שמינה נשיא בית הדין הארצי לעבודה בנושא תיקון חוק בית הדין לעבודה, ובנושא אתיקה של נציגי ציבור בבית הדין לעבודה.

משפטים בולטים: ייצג את קרן הפנסיה עתידית בעתירה לבג"ץ, שהובילה לרפורמה הגדולה בפנסיה בשנת 1995; ייצג את כלל חברה לביטוח בעתירה לבג"ץ בענין הקמת קרן פנסיה (בג"ץ כלל ומגדל); ייצג את להב בעתירה לבג"ץ נגד יישום הרפורמה בפנסיה במתכונת שקבעה הממשלה.
מייצג גופים גדולים במו"מ לעריכת ביטוחים פנסיוניים; ערך הסכמי עבודה לעובדים ולמנהלים בכירים.
דף הבית | גירושין